Zapraszamy na koncert zespołu "DWIE KORONY"

Biblioteka i Centrum Kultury w Trzcińsku-Zdroju ma zaszczyt zaprosić na wyjątkową muzyczną podróż w czasie! W sobotę, 22 listopada 2025 r. o godz.18:00 na scenie sali widowiskowa BiCK wystąpi zespół DWIE KORONY – najlepszy tribute band grający przeboje jednego z liderów legendarnej grupy Czerwone Gitary i Trzy Korony – KRZYSZTOFA KLENCZONA!
Ci zawodowi muzycy, z doświadczeniem na prestiżowych festiwalach, przeniosą Was w świat polskiej klasyki rock’n’rolla! Usłyszymy największe hity Klenczona w aranżacjach zbliżonych do oryginałów: Moda i miłość, Matura, Nikt na świecie nie wie, 10 w skali Beauforta, Biały krzyż, Powiedz stary gdzieś ty był?
Nie zabraknie też przebojów Czerwonych Gitar, takich jak: Niebo z moich stron, Ciągle pada, Dozwolone od lat 18, Nie zadzieraj nosa, Anna Maria, Płoną góry płoną lasy?
WSTĘP WOLNY!
Zapraszamy serdecznie!