Najlepsze życzenia z okazji Dnia Mamy!

Drogie Mamy, Szanowne Mieszkanki Naszej Gminy!
26 maja to wyjątkowa data w naszym kalendarzu – dzień, w którym całą uwagą i wdzięcznością otaczamy nasze Mamy. Matczyna miłość, opieka i wsparcie są fundamentem każdego człowieka, dlatego w tym szczególnym dniu pragniemy, aby każda z Was poczuła się naprawdę doceniona.
Z okazji Dnia Matki składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, niesłabnącej radości oraz dumy ze swoich dzieci. Niech każdy dzień przynosi Wam powody do uśmiechu, a codzienne życie obfituje w ciepło, spokój i szacunek otoczenia.
Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój - Bartłomiej Wróbel
Przewodniczący Rady Miejskiej - Piotr Przytuła