Kolejny piękny jubileusz w naszej gminie! Pani Jadwiga świętowała 90. urodziny

W maju nasza gminna wspólnota ma kolejny powód do dumy i świętowania niezwykłego jubileuszu – Pani Jadwiga Frątczak dołączyła do zaszczytnego grona dziewięćdziesięciolatków!
Z tej wyjątkowej okazji szanowną Jubilatkę odwiedzili Burmistrz Bartłomiej Wróbel oraz Kierownik USC Marianna Kozik. W imieniu wszystkich mieszkańców gminy wręczyli Pani Jadwidze piękny bukiet kwiatów, upominek oraz przekazali najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pomyślności.
Spotkanie upłynęło w niezwykle ciepłej atmosferze, pełnej poruszających wspomnień, uśmiechu oraz niesłabnącej pogody ducha, którą Jubilatka zaraża każdego wokół siebie. Dziewięć dekad życia to piękna, bogata historia pełna mądrości i doświadczenia, która budzi nasz ogromny szacunek i jest inspiracją dla młodszych pokoleń.
Szanownej Jubilatce życzymy kolejnych lat w otoczeniu kochającej rodziny, niesłabnących sił witalnych, niegasnącej radości z każdego dnia oraz zdrowia, które pozwoli na realizację kolejnych planów.
200 lat, Pani Jadwigo!