Informacja dla mieszkańców
Informujemy, że w poniedziałek, 10 listopada 2025 r., Urząd Miejski w Trzcińsku-Zdroju oraz Hala Widowiskowo-Sportowa będą nieczynne.
Dzień ten został wyznaczony jako dzień wolny od pracy dla pracowników Urzędu Miejskiego w zamian za 1 listopada 2025 r. (Wszystkich Świętych), który przypada w sobotę.
Decyzja ta została podjęta na podstawie Zarządzenia Nr II/142/2025 Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój z dnia 12 marca 2025 r. w sprawie ustalenia dni wolnych od pracy w Urzędzie Miejskim w Trzcińsku-Zdroju w 2025 roku za święta przypadające w soboty.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu wizyt w Urzędzie oraz korzystania z Hali Widowiskowo-Sportowej.
Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój
Bartłomiej Wróbel