Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

 

 

Z okazji Dnia Samorządowca składamy wszystkim Pracownikom administracji samorządowej oraz podległych jednostek organizacyjnych najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy głębokiego szacunku.

Państwa codzienna praca, profesjonalizm i zaangażowanie stanowią fundament, na którym budujemy pomyślność naszych mieszkańców. Dziękując za ten doniosły trud, życzymy Państwu wielu sukcesów zawodowych, niesłabnącej energii oraz satysfakcji z realizacji każdego zadania podejmowanego dla dobra naszej lokalnej społeczności.

Niech codzienne wysiłki na rzecz rozwoju naszej gminy będą zawsze zauważane i nagradzane autentyczną wdzięcznością całej wspólnoty. Obok sukcesów na polu zawodowym, życzymy Państwu również zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój - Bartłomiej Wróbel
Przewodniczący Rady Miejskiej - Piotr Przytuła

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności