Życzenia z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej

 

 


Szanowni Pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej,

Z okazji Waszego święta, składamy Wam najserdeczniejsze podziękowania za codzienny trud i zaangażowanie w pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Często Wasz wysiłek pozostaje niewidoczny na pierwszy rzut oka, ale to właśnie dzięki Waszej niezawodności i rzetelności nasze miasto i gmina mogą sprawnie funkcjonować. Czyste ulice, zadbana zieleń, sprawne sieci wodociągowe i kanalizacyjne  to fundamenty komfortu życia każdego mieszkańca.

Życzymy Wam przede wszystkim, satysfakcji z wykonywanych zadań oraz poczucia, że Wasza praca jest realnie doceniana przez nas wszystkich.Zdrowia i bezpieczeństwa, które w Waszym zawodzie są wartościami nadrzędnymi. Wytrwałości i pogody ducha, szczególnie w trudniejszych momentach pracy w terenie. Pomyślności w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności dla Waszych rodzin. Dziękujemy za to, że dbacie o nasz wspólny dom. Niech każdy dzień przynosi Wam dowody wdzięczności i życzliwości ze strony mieszkańców.

 

Bartłomiej Wróbel - Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój 
Piotr Przytuła - Przewodniczący Rady Miejskiej w Trzcińsku Zdroju 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności