Życzenia z okazji Dnia Matki

 


Z okazji Dnia Matki, Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój Bartłomiej Wróbel oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Przytuła składają wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, miłości i spełnienia marzeń.

Dziękujemy za codzienny trud, troskę, bezgraniczną cierpliwość i ciepło, jakim obdarzacie swoje rodziny.

Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech, wdzięczność najbliższych i poczucie dumy z pięknej roli, jaką pełnicie.

 

Wszystkiego najlepszego, drogie Mamy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności