Życzenia z okazji Dnia Dziecka


Drogie Dzieci, Kochani Najmłodsi Mieszkańcy Gminy Trzcińsko-Zdrój!

Z okazji Waszego najpiękniejszego święta – Międzynarodowego Dnia Dziecka – składamy Wam najserdeczniejsze życzenia!

Życzymy Wam, aby każdy dzień był dla Was wielką, niezapomnianą przygodą, pełną uśmiechu, radości i beztroskiej zabawy. Niech Wasz świat będzie kolorowy, bezpieczny i pełen miłości, a wokół Was nigdy nie brakuje życzliwych ludzi i oddanych przyjaciół.

Rozwijajcie swoje pasje, miejcie odwagę marzyć i iść za swoimi marzeniami. Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowi, a Wasza energia i uśmiech rozjaśniają naszą gminę każdego dnia!

Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Rodzicom i Opiekunom składamy podziękowania za trud włożony w wychowanie oraz edukację młodego pokolenia, życząc niesłabnącej cierpliwości i dumy z sukcesów Waszych pociech.
Wszystkiego najlepszego!

 

Z wyrazami szacunku,
Bartłomiej Wróbel – Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój
Piotr Przytuła – Przewodniczący Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności