Zaproszenie do debaty nad Raportem o stanie Gminy Trzcińsko-Zdrój za 2025 rok

Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój przekazał Radzie Miejskiej „Raport o stanie Gminy Trzcińsko-Zdrój za 2025 rok”. Dokument stanowi podsumowanie działalności w 2025 roku, w szczególności realizacji polityk, programów, strategii, uchwał Rady Miejskiej oraz działań związanych z funkcjonowaniem gminy i jej jednostek organizacyjnych.
Debata nad raportem odbędzie się podczas sesji absolutoryjnej Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju w dniu 26 czerwca 2026 r. W debacie mogą uczestniczyć również mieszkańcy Gminy Trzcińsko-Zdrój.
Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z treścią raportu oraz aktywnego udziału w debacie dotyczącej funkcjonowania i rozwoju naszej gminy. Raport dostępny jest również pod linkiem zamieszczonym poniżej.
Szczegółowe informacje dotyczące procedury udziału mieszkańców w debacie oraz wzór zgłoszenia dostępne są w załączniku poniżej:
https://bip.trzcinsko-zdroj.pl/artykul/raport-o-stanie-gminy-trzcinsko-zdroj-za-rok-2025