27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego

 


Z okazji Dnia Samorządowca składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz lokalnej społeczności Gminy Trzcińsko-Zdrój.

Dziękujemy Radnym, Sołtysom, Pracownikom Urzędu, jednostek organizacyjnych oraz wszystkim, którzy każdego dnia swoim zaangażowaniem, odpowiedzialnością i pracą budują wspólne dobro naszej gminy.

Życzymy Państwu niegasnącej pasji, satysfakcji z realizowanych działań, a także pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Niech nie zabraknie Wam wytrwałości w dążeniu do celów, społecznego uznania i inspiracji do dalszego rozwoju oraz odwagi w kreowaniu wizerunku naszej Gminy.

 

Z wyrazami szacunku,


Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój - Bartłomiej Wróbel
Przewodniczący Rady Miejskiej - Piotr Przytuła

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności