XXXI edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2025 - wyniki

 

W dniach 26.05.2025 r.- 01.06.2025 r. odbyła się XXXI edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2025. Jest to największa impreza sportu masowego w Polsce, rozgrywana w ramach XVII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Także gmina Trzcińsko-Zdrój brała czynnie swój udział w tym wydarzeniu.

W załączeniu prezentujemy sprawozdanie z zawodów i zajęć sportowych.

Pliki do pobrania:

2025-STMiG-SPRAWOZDANIE.pdf
Format: pdf, 245.08 kB
2025-STMiG-SPRAWOZDANIE.xls
Format: xls, 177 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności