Postęp prac przy modernizacji Stacji Uzdatniania Wody w Piasecznie

 

 

Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Piasecznie przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończono już prace technologiczne, a obecnie trwają prace elektryczne  oraz instalacja systemów automatyki.

Równocześnie prowadzone są prace związane z zagospodarowaniem terenu, które mają na celu poprawę estetyki oraz funkcjonalności obiektu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności