Dyskusja Publiczna na Temat Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego – 29 stycznia 2025 r.

 

 

Zapraszamy mieszkańców Gminy Trzcińsko-Zdrój do udziału w drugiej dyskusji publicznej na temat projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Spotkanie odbędzie się 29 stycznia 2025 r. o godzinie 17:30 i będzie prowadzone w formie online. Podczas dyskusji będzie możliwość zadawania pytań, składania uwag oraz wyrażania opinii dotyczących zaprezentowanych rozwiązań planistycznych.

 

Link do spotkania online:  https://teams.live.com/meet/9370867737533?p=kGkonbz0CegSW7td3X

 

Projekt planu, który jest przedmiotem konsultacji, dotyczy fragmentów obrębów Czarnołęka, Dobropole, Góralice, Klasztorne, Stołeczna, Strzeszów i Tchórzno. Jest to istotny dokument, na podstawie którego planowana jest lokalizacja elektrowni wiatrowych na tym obszarze.

Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusji i wniesienia uwag do projektu planu, które można składać do 14 kwietnia 2025 r.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju w zakładce „Ogłoszenia”.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności