Nowy wóz strażacki dla OSP Strzeszów! Bezpieczeństwo mieszkańców na wyższym poziomie

 


Wczoraj, tj. 2 czerwca 2026 roku, odbyło się  nieodpłatne przekazanie pojazdu pożarniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzeszowie. 

Nowoczesny samochód gaśniczo-pożarniczy RENAULT MIDLUM (rok produkcji 2011) został przekazany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu.

Pozyskany pojazd zastąpi dotychczas użytkowany, mocno wyeksploatowany  sprzęt jednostki – średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki Mercedes-Benz z 1990 roku. Różnica pokoleniowa między pojazdami to aż 21 lat, co przełoży się na ogromny skok jakościowy w codziennej służbie.

 

Bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest priorytetem. Nowy pojazd w szeregach OSP Strzeszów to nie tylko unowocześnienie taboru, ale przede wszystkim gwarancja, że pomoc w sytuacjach zagrożenia nadejdzie jeszcze szybciej i skuteczniej. Dziękujemy Komendzie Powiatowej PSP w Myśliborzu za wsparcie naszej jednostki.

Serdecznie gratulujemy druhom z OSP Strzeszów i życzymy, aby nowy samochód służył bezawaryjnie, a z każdej akcji wracali bezpiecznie do bazy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności