Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

 

 

Szanowne Babcie, Szanowni Dziadkowie,

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego, co najpiękniejsze oraz dziękujemy Wam za bezinteresowną troskę, ciepło i miłość, którymi nas otaczacie.
Niech każda wspólna chwila będzie dla nas wszystkich źródłem radości i niezapomnianych wspomnień. 

 

Z najlepszymi życzeniami,

Burmistrz Bartłomiej Wróbel
Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Przytuła

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności