Bezpłatne badanie mammograficzne!!!

Trzcińsko-Zdrój 

Masz  50 lat i więcej? Zarejestruj się i przyjdź na bezpłatne badanie mammograficzne.  Zapraszamy do rejestracji: 68 41 41 411 lub online: https://pacjent.diagnostyk.pl/

Badania prowadzi zielonogórski NS ZOZ "Diagnostyk" s.c. Są one wykonywane w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Akcję w całości finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.

 

Każda kobieta urodzona od 1954 r. do 1973 r. może wykonać bezpłatne badanie mammograficzne w ramach profilaktyki.

 

Zapraszamy do NOWYCH MAMMOBUSÓW z APARATAMI CYFROWYMI

Nie zwlekaj! Zdrowie jest najważniejsze! https://www.facebook.com/diagnostykmammografia

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności