Sołtys Roku 2026!

 

Podczas Festiwalu Tradycji Pomorza Zachodniego, który odbył się w miniony weekend (16–17 maja 2026 r.) w Przelewicach, uroczyście ogłoszono wyniki prestiżowego wojewódzkiego konkursu „Sołtys Roku”. W gronie wybitnych laureatów nagrody Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego znalazła się Pani Beata Strzelecka, Sołtys Chełma Górnego.

Obecny na uroczystości Burmistrz Gminy Bartłomiej Wróbel osobiście złożył gratulacje Pani Sołtys, podkreślając ogromną dumę z posiadania tak zaangażowanych i pełnych pasji liderów w naszej lokalnej społeczności.

W imieniu władz samorządowych oraz mieszkańców składamy Pani Beacie najserdeczniejsze gratulacje. Dziękujemy za serce, trud i czas wkładany w codzienny rozwój Chełma Górnego. Życzymy niesłabnącej energii, zdrowia oraz sukcesów w realizacji kolejnych wspaniałych inicjatyw!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności