I Sesja Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju

 

7 maja 2024 r. odbyła się pierwsza sesja IX kadencji Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju, którą otworzył najstarszy wiekiem radny obecny na sesji, Pan Zdzisław Iwanicki. Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w Trzcińsku-Zdroju Pan Sebastian Chruściński wręczył radnym zaświadczenia o wyborze na radnego. Radni złożyli także ślubowanie, w którym zobowiązali się do pełnienia swoich obowiązków w służbie społecznej i podejmowania działań na rzecz dobra wspólnoty.

Podczas inauguracyjnej sesji Pan Bartłomiej Wróbel Burmistrz Gminy Trzciński-Zdrój odebrał zaświadczenie o wyborze na burmistrza oraz złożył ślubowanie. W swoim wystąpieniu zadeklarował pełne zaangażowanie w realizację działań na rzecz mieszkańców naszej gminy, podziękował wyborcom za udzielone poparcie i tak mocny mandat.

Podczas zwołanej przez Komisarza Wyborczego sesji, radni w tajnym głosowaniu, wybrali Przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju, którym został Pan Piotr Przytuła, Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju został Pan Zdzisław Iwanicki.

Radni powołali także składy osobowe wszystkich komisji oraz wybrali przewodniczących komisji.

Galeria zdjęć

DSC01139 DSC01140 DSC01141 DSC01143 DSC01207 DSC01225 DSC01228 DSC01236 DSC01248 DSC01273 DSC01081 DSC01097 DSC01122
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności