Dziś jest niedziela 26 września 2021, dziś są imieniny: Justyny i Cypriana

Menu strony

Kalendarz imprez

Licznik

Odwiedziło nas:
10553023
osób

Onet podróże
Polskie Radio
PITAX

Podział punktów w Przelewicach!

dodano: 2011-09-29 11:55:30

W miniony weekend Regionalna Klasa Okręgowa – Grupa Szczecin Płd. Rozegrała 5. kolejkę. Podopieczni Jacka Limanówki gościli na boisku w Przelewicach. Tam w składzie: Ł. Jobke, M. Sarnecki, M. Szemiot, B. Limanówka, A. Wojciechiowski, T. Kwaśniewski, D. Wociechowski, P. Mazur, K. Lewandowski (A.Szot), J. Krzemiński (K. Wierzbiński) i M. Leszczyński wywalczyli jeden punkt. Punkt tym cenniejszy bo wywalczony na boisku vice lidera grupy.

Pierwsze minuty meczu to walka o opanowanie i uzyskanie przewagi w środku pola. Pierwsze to się udało gospodarzom. Wicher uzyskał przewagę i groźnymi atakami nękał naszą obronę i bramkarza. Zepchnął  Orłów  do defensywy a ataki stawały się coraz bardziej niebezpieczne.

Drużyna z Trzcińska skutecznie się broniła i kontratakowała. Goście w 13 minucie przeprowadzili kontratak, który został przerwany faulem. Rzut wolny egzekwował T. Kwaśniewski. Jego strzał minimalnie minął bramkę nad poprzeczką. Napór gospodarzy przyniósł im sukces w 15 minucie. Wicher obejmuje prowadzenie po stałym fragmencie gry. Piłka zostaje wrzucona z rzutu rożnego na pole karne a tam wysoki zawodnik gospodarzy strzałem głową umieszcza bez problemu piłkę w siatce.

Po utracie gola ORZEŁ zaczął grać bardziej agresywnie i przejął inicjatywę. Wyrównanie mogło paść już w 6 minut później. Wyborną główką popisał się T. Kwaśniewski ale bramkarz zdołał obronić jego strzał. Bardziej ofensywna gra gości została nagrodzona. W 30 minucie ORZEŁ przeprowadził szybką kontrę, która zakończyła się zdobyciem wyrównującej bramki. Gola zdobył strzałem  głową A. Wojciechowski.

Druga połowa również rozpoczęła  się od naporu gospodarzy. W 51 minucie goście mogli stracić bramkę ale Ł. Jobke w sytuacji sam na sam broni. W 60 minucie pięknym strzałem z dystansu popisał się K. Wierzbiński ale jego strzał obronił bramkarz gospodarzy., który w tym dniu bronił wybornie.

Minimalnie chybionym strzałem  w 66 minucie popisał się również M. Leszczyński. W tym momencie przeważał ORZEŁ ale bramkę w 68 minucie zdobywają Przelewice. Radość gospodarzy nie trwała długo. W 70 minucie tuż przed polem karnym został sfalowany M. Leszczyński. Sędzia dyktuje rzut wolny bezpośredni. Do ustawionej piłki tuż za linią pola karnego piłki podchodzi T. Kwaśniewski, który technicznym strzałem obok mury zdobywa wyrównującego gola..

Do końca meczu obraz gry nie uległ zmianie. Walka toczyła się w środku boiska. Jedna i druga drużyna na zmianę przeprowadzała ataki bez skutecznie. Wynik nie zmienił się a drużyny podzieliły się punktami.

Brawo!

W najbliższą niedzielę na stadionie przy ul. Polnej ORZEŁ podejmować będzie lidera, drużynę Iskierki-Śmierdnica ze Szczecina.

Informacje i foto:
Piotr Bugajski

Galeria zdjęć
Dane adresowe

Urząd Miejski Trzcińsko
ul. Rynek 15
74-510 Trzcińsko - Zdrój

tel. 91 41 48 001
fax 91 41 48 103
e-mail: um@trzcinsko-zdroj.pl

Ważne informacje

NIP: 858-17-31-665
REGON: 811684835
konto: 02 9370 1020 0400 0130 2004 0008

Godziny pracy

Urząd Miasta jest czynny
poniedziałek - czwartek w godzinach 7.30 - 15.30
piątek w godzinach 7.00 - 15.00