Dziś jest niedziela 23 lutego 2020, dziś są imieniny: Romany i Damiana

Menu strony

Kalendarz imprez

Licznik

Odwiedziło nas:
8294697
osób

Onet podróże
Polskie Radio
PITAX

Cedynia bez punktu wyjeżdża z Trzcińska!

dodano: 2012-04-23 10:30:30

W 22. kolejce rundy rewanżowej Klasy Okręgowej gr. Południe Orzeł Trzcińsko-Zdrój zainkasował komplet punktów wygrywając na stadionie miejskim przy ul. Polnej z Czciborem Cedynia 2:1.

Orzeł wystapił w składzie: M. Bała, M. Sarnecki, M. Szemiot, B. Limanówka, N. Pawlus, A. Szot, A. Wojciechowski, T. Kwaśniewski., D. Wojciechowski, J. Krzemiński  i M. Sajdowski.
W podstawowym składzie nie wyszli „imprezowiczowie”: K. Lewandowski i M. Leszczyński oraz po chorobie R. Urban.

Mecz rozpoczął się od ataków Gospodarzy. Już w 1 minucie Sarnecki wyprowadził atak podając do D. Wojciechowskiego, który z kolei wywalczył rzut rożny. Piłka z rzutu rożnego trafiła do M. Sajdowskiego a ten bez namysłu strzelił na bramkę. Piłka jednak przeleciała nad poprzeczką.
W 10 minucie miejscowi przeprowadzili atak pozycyjny, który przerwany został faulem na D. Wojciechowskim. Wrzutka w pole karne zakończyłą się wyłapaniem piłki przez bramkarza.
Dwie minuty później J. Krzemiński oddał strzał z dystansu, ale niestety nie celny.

W 13 minucie piłkę na naszej połowie przechwycili pomocnicy i przeprowadzili kontratak zakończony zdobyciem gola przez M. Sajdowskiego, po trzech minutach Orzeł prowadził już 2:0. Po wznowieniu gry z autu, przez J. Krzemińskiego piłka trafiła pod nogi Andrzeja, a ten strzałem po ziemi pokonał bramkarza Gości.
W 20 minucie Goście przeprowadzili groźny kontratak, zakończony interwencją naszego bramkarza poza polem karnym.
W 21 minucie solową akcją popisał się M. Sarnecki, który po przebiegnięciu kilkunastu metrów i wymanewrowaniu kilku zawodników z Cedyni podał piłkę do A. Szota, ale ten niestety w dogodnej sytuacji strzelił obok bramki.

Po okresie przewagi naszej drużyny, Goście coraz częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich. W 23 minucie akcja Gości prawą stroną została zakończona wrzutką w pole bramkowe, którą wyłapał faulowany bramkarz Bała. Sędzia nie zareagował na ten faul. Dwie minuty później T. Kwaśniewski sfaulował zawodnika z Cedyni, ale strzał z wolnego minął bramkę nad poprzeczką.
Zarysowująca się przewaga Gości została potwierdzona zdobyciem bramki w 28 minucie. N. Pawlus po stracie piłki przed polem karnym, próbując powstrzymać zawodnika Gości fauluje go w polu karnym, za co zostaje ukarany żółtą kartką, a podyktowany rzut karny zamieniony został na bramkę. Do końca pierwszej połowy obie drużyny na przemian atakowały przeciwników.

Początek II połowy należał do naszej drużyny. W 49 minucie M. Sarnecki wykonał rzut wolny. Strzał bezpośredni obronił bramkarz. Dwanaście minut później M. Szemiot oddał strzał głową nad bramką z podania z rzutu rożnego. Kolejne minuty to napór drużyny z Cedyni. Nasi zawodnicy zostali zepchnięci do defensywy. Skuteczna gra w obronie i wyśmienita obrona w 77 minucie M. Bały w sytuacji sam na sam pozwoliła dowieść wynik do końca meczu.

Brawo!

W przedmeczu nasi juniorzy ulegli młodym graczom z Cedyni 2:3

Kolejny mecz nasz drużyna również rozegra u siebie podejmując Osadnika z Myśliborza w sobotę tj. 28 kwietnia b.r. o godzinie 16:00.

Zdjęcia i artykuł:
Piotr Bugajski

Dane adresowe

Urząd Miejski Trzcińsko
ul. Rynek 15
74-510 Trzcińsko - Zdrój

tel. 91 41 48 001
fax 91 41 48 103
e-mail: um@trzcinsko-zdroj.pl

Ważne informacje

NIP: 858-17-31-665
REGON: 811684835
konto: 02 9370 1020 0400 0130 2004 0008

Godziny pracy

Urząd Miasta jest czynny
poniedziałek - czwartek w godzinach 7.30 - 15.30
piątek w godzinach 7.00 - 15.00