Dziś jest piątek 03 kwietnia 2020, dziś są imieniny: Ryszarda i Pankracego

Menu strony

Kalendarz imprez

Licznik

Odwiedziło nas:
8452199
osób

Onet podróże
Polskie Radio
PITAX

Sąd Rejonowy w Gryfinie wstrzymuje rozprawy do 31 marca

dodano: 2020-03-16 09:02:44

 

Prezes Sądu Rejonowego w Gryfinie w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa Sars-CoV-2 zarządza odwołanie rozpraw i posiedzeń jawnym wyznaczonych w Sądzie Rejonowym w Gryfinie w okresie od 13 do 31 marca 2020 roku, z wyjątkiem spraw, w których nieprzeprowadzenie posiedzenia lub rozprawy wywołać może nieodwracalne skutki procesowe, w szczególności spraw w przedmiocie tymczasowego aresztowania oraz pilnych spraw rodzinnych i opiekuńczych. Ponadto od dnia 13 marca 2020 do odwołania: - wyłączone jest funkcjonowanie Biura Podawczego i Biura Podawczego V Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gryfinie, za wyjątkiem przyjmowania korespondencji od instytucji publicznych oraz operatorów pocztowych, -wstrzymane zostają czynności wykonywane przez kuratorów sądowych poza budynkami sądów, za wyjątkiem tych, które Kierownik Zespołu uzna za niecierpiące zwłoki. Wizyty osób, który został wezwany przez kuratorów do osobistego stawiennictwa, powinny zostać przełożone. Do budynku sądu prawo wstępu mają wyłącznie pracownicy Sądu Okręgowego w Szczecinie oraz sądów podległych, Sądu Apelacyjnego w Szczecinie, prokuratorzy, funkcjonariusze policji i służb mundurowych w związku z zadaniami służbowymi oraz adwokaci i radcowie prawni i ich aplikanci. Tym ostatnim zaleca się ograniczenie wizyt w sądzie. W razie konieczności osoby wchodzące do sądu poddają się pomiarowi temperatury ciała; w przypadku podwyższonej temperatury lub odmowy poddania się badaniu, nie będą wpuszczone do budynku.Interesanci Prokuratury Rejonowej w Gryfinie mają prawo wstępu do budynku sądu w sytuacjach pilnych.

czytaj więcej »

OGŁOSZENIE O OBSŁUDZE OSÓB UPRAWNIONYCH DO KORZYSTANIA Z NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

dodano: 2020-03-16 08:28:10

W związku z wystąpieniem zagrożenia wirusem COVID-19 w Polsce i krajach Unii Europejskiej od dnia 13 marca 2020 r. nieodpłatna pomoc prawna w Powiecie Gryfińskim zostaje ograniczona do udzielania porad przez telefon oraz innych środków porozumiewania się na odległość. Nadal obowiązuje rejestracja telefoniczna na poradę pod numerem telefonu 91 351 6788 w godz. 7.30-15.30.

czytaj więcej »

UWAGA NA FAŁSZYWE INFORMACJE W INTERNECIE - NIE DAJMY SIĘ OSZUKAĆ!

dodano: 2020-03-15 20:22:48

 

Sytuację z koronawirusem i nieuzasadnioną panikę w trakcie pandemii próbują wykorzystać oszuści. Apelujemy o rozsądek i rozwagę. Nie powielajmy kłamstw. Po prostu trzeba uważać na tzw. Fake News (fałszywe wiadomości)."Trzcińsko Zdrój objęte kwarantanną", "Już trzy osoby nie żyją" - takie nagłówki można było spotkać na portalach społecznościowych. Link odsyłał do artykułu gdzie trzeba było się zalogować, to prawdopodobnie próba wyłudzenia naszych danych a nawet przejęcia konta w portalu społecznościowym. To jednak nie wszystko. Za pomocą komunikatorów internetowych ludzie przekazują sobie nieprawdziwe informację, które dodatkowo nakręcają panikę. Była już mowa o zamykaniu miast czy wyprowadzeniu wojska na ulice. Powtarzamy, te informacje nie są prawdziwe. Uważać trzeba również na SMSy, które wysyłają oszuści. Większość z nich to próba przejęcia danych do konta bankowych lub przelewów internetowych. Nie klikajmy w żadne linki i hiperłącza znajdujące się w wiadomościach SMS. Bądźmy rozważni. Nie nakręcajmy się wzajemnie. Nie wierzmy we wszystko co piszą w Internecie. Korzystajmy ze strony ministerstw, strony gov.pl lub dzwońmy na darmową infolinię 800 190 590. Przeglądajcie tez informacje zawarte na stronie Urzędu Miasta.

czytaj więcej »

Ograniczenia podczas Mszy w trzcińskiej parafii

dodano: 2020-03-15 08:37:56

 

W związku z epidemią KORONOWIRUSA, przestrzegając zasad które podaje nam Ministerstwo Zdrowia oraz dostosowując się do zaleceń Episkopatu Polski, w trzcińskiej Parafii Ks. Proboszcz Marek Piotrowski postanowił wprowadzić kilka czasowych zmian:

 • Nie będzie wody święconej w kropielnicy, zamówiono 100 buteleczek na wodę święconą, które będzie można wziąć do domu.
 • Nie dotykamy i nie całujemy krzyża i relikwii.  
 • Nie podajemy sobie ręki na znak pokoju, przekazujemy go skinieniem głowy, nosimy ze sobą zwilżone chusteczki i nie stajemy zbyt blisko siebie. 
 • Komunię Św. można przyjmować na rękę lub duchowo.
 • Ks. Arcybiskup udzielił DYSPENSY od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. do końca marca dla: a. Dzieci, młodzieży i ich opiekunów b. Osób starszych c. Osób z objawem infekcji, kaszel, katar d. Osób, które czują obawę przed zarażeniem. Skorzystanie z DYSPENSY oznacza, że nieobecność na Mszy Św. nie jest grzechem.
 • Zachęcam Was do modlitwy i łączności duchowej przez Radio Maryja, Telewizję TRWAM, TVP 1 o godz. 7.00 i TVP POLONIA o godz. 13.00. 
 • W tym trudnym czasie módlmy się jeszcze intensywniej, z wiarą na Różańcu, Koronce do Bożego Miłosierdzia, śpiewajmy Suplikacje.
 • Odwołuję się wszystkie spotkania m. innymi z kandydatami do bierzmowania i dziećmi komunijnymi. W piątek będzie tylko jedna Droga Krzyżowa o godz. 18.00.
 • Nie będzie też wydawana żywność unijna ani z Biedronki.

czytaj więcej »

Kwalifikacje wojskowe odwołane!

dodano: 2020-03-14 15:35:44

 

Szef MSWiA Mariusz Kamiński oraz szef MON Mariusz Błaszczak podpisali rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2020 r. Na mocy tego przepisu kwalifikacja w roku 2020 r. zostaje zakończona w piątek (13 marca br.). Wszystkie wezwania wydane przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w okresie od 16 marca br. do 30 kwietnia br. tracą ważność. Zakończenie kwalifikacji wojskowej jest związane z ryzykiem zarażenia koronawirusem powodującym chorobę COVID-19. Jest to działanie profilaktyczne, zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa.Rozporządzenie przewiduje, że dziś (13 marca br.) zakończą działanie powiatowe komisje lekarskie kwalifikacji wojskowej na terenie całego kraju. Osoby, które otrzymały wezwania do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w okresie od 16 marca br. do 30 kwietnia br. NIE MAJĄ już tego obowiązku. Wezwania te tracą ważność. Szacuje się, że w okresie od 2 lutego br. do chwili obecnej (12 marca br.) powiatowe komisje lekarskie wydały orzeczenia lekarskie dla około 35-40 proc. osób zobowiązanych do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w 2020 r. Natomiast pozostałe osoby zostaną wezwane do kwalifikacji wojskowej w 2021 r.

czytaj więcej »

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

dodano: 2020-03-14 08:35:16

 

Aby jeszcze bardziej chronić nas przed skutkami rozprzestrzeniania się Koronawirusa decyzją Rządu na terenie całego kraju wprowadza się kilka nowych obostrzeń i regulacji :

 • Od niedzieli 15 marca zamyka się na 10 dni granice naszego kraju. Wszyscy polscy obywatele znajdujący się teraz poza granicami mogą wracać do Polski. Granicę Polski z Niemcami, Litwą, Czechami i Słowacją będzie można przekraczać tylko w wyznaczonych miejscach.Przejścia graniczne Osinów Dolny-Hohenwutzen, Gryfino-Mescherin oraz Rosówek-Rosow będą całkowicie zamknięte. Po przekroczeniu granicy każdy z nich zostanie zarejestrowany, a także przebadany. Polacy wracający do Polski odbędą 14-dniową kwarantannę domową. Wyjątkiem są osoby: z obszarów przygranicznych, które mieszkają w Polsce, ale pracują na co dzień w kraju sąsiednim, kierowcy transportu kołowego – np. autobusów i busów. Oni nie będą musieli przechodzić kwarantanny.
 • Zawiesza się międzynarodowe pasażerskie połączenia lotnicze i kolejowe, ale transport cargo działa. Granice pozostają otwarte dla przepływu towarów. Do kraju wpuszczone zostaną samoloty czarterowe z Polakami. Obywatele będą mogli wrócić do Polski także transportem kołowym, czyli samochodami osobowymi, busami i autokarami. Polskę będzie można opuścić transportem kołowym na przejściach granicznych. Ograniczenia dotyczą tylko wjeżdżania do kraju. Krajowe połączenia lotnicze i kolejowe działają nadal. -
 • Wprowadza się tymczasowy zakaz wjazdu do Polski dla cudzoziemców. Część z nich nadal będzie mogła jednak przyjeżdżać do naszego kraju. Wśród nich są: małżonkowie obywateli polskich, dzieci obywateli polskich, osoby posiadające Kartę Polaka, osoby posiadające prawo stałego lub czasowego pobytu na terenie RP lub pozwolenie na pracę.
 • Wprowadza się zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób o charakterze publicznym, państwowym i religijnym. Dotyczy to zarówno spotkań w budynkach, jak i na świeżym powietrzu.
 • Od soboty ogranicza się funkcjonowanie centrów i galerii handlowych. Jednak czynne pozostaną w nich sklepy spożywcze, drogerie, pralnie i apteki, a także banki i placówki finansowe. Wszystkie sklepy poza galeriami handlowymi działają normalnie 
 • Restauracje, bary i kawiarnie będą mogły prowadzić działalność tylko na wynos i na dowóz. 
 • Zamyka się siłownie, baseny, klub taneczne, kluby fitness, muzea, biblioteki, kina, kasyna .
 • W związku z faktem, że na obecnym etapie rozwoju epidemii koronawirusa żadne miejsce na świecie nie jest wolne od ryzyka zakażenia się nim, a w niektórych regionach świata sytuacja zmienia się niezwykle dynamicznie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych apeluje o unikanie wszelkich podróży zagranicznych, które nie są konieczne.

czytaj więcej »

UWAGA KOMUNIKAT W SPRAWIE PRACY URZĘDÓW

dodano: 2020-03-13 14:02:22

 

Mając na uwadze zminimalizowanie ryzyka ewentualnego rozprzestrzenienia się koronawirusa, Urząd Gminy w Trzcińsku-Zdroju oraz Ośrodek Pomocy Społecznej , Centrum Usług Wspólnych oraz Zakład Komunalny w najbliższych tygodniach będą pracować w trybie nadzwyczajnym. W trosce o zdrowie klientów i pracowników wprowadza się ograniczenia kontaktów osobistych z pracownikami. Urzędy od dnia 13 marca do odwołania zostały zamknięte dla swobodnego poruszania się klientów. W celu załatwienia spraw prosimy o kontakt: mailowy: um@trzcinsko-zdroj.pl, telefoniczny: tel. 91 414 80 01; 91 414 80 88, za pośrednictwem platformy EPUAP: /9db4g3qs4k/SkrytkaESP. Wykaz kontaktów dostępny jest na stronie internetowej Trzcińska-Zdroju oraz w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.trzcinsko-zdroj.pl/ . Jednocześnie informujemy pracownicy Urzędu Gminy i podległych jednostek nie będą prowadzić wizji lokalnych w terenie, nie będą brali udziału w warsztatach, szkoleniach i konferencjach zewnętrznych. Za pośrednictwem poniższych stron można składać następujące wnioski: www.epuap.gov.pl – dowód osobisty, zameldowanie i wymeldowanie, wydanie zaświadczenia o zameldowaniu, wymeldowaniu i braku osób zameldowanych, udostępnienie danych osobowych, numer PESEL, dopisanie do rejestru i spisu wyborców, odpis aktu stanu cywilnego, zaświadczenie o stanie cywilnym, rejestrację nowonarodzonego dziecka, https://www.gov.pl/web/rodzina/wniosek-o-przyznanie-karty-duzej-rodziniy-lub-wydanie-duplikatu– wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny, www.biznes.gov.pl – wniosek o wydanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, www.ceidg.gov.pl – wpis, zmiany, zawieszenia, wznowienia i wykreślenia działalności gospodarczej. Płatności z tytułu podatków i opłat lokalnych można realizować zdalnie, tj. przelewami bankowymi albo pocztowymi. Ponadto wszelkie wnioski dotyczące podatków i opłat lokalnych można przygotować w formie pisemnej i wysłać pocztą.

czytaj więcej »

Uwaga silny wiatr!

dodano: 2020-03-13 08:27:15

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Szczecin ostrzega przed silnym wiatrem. Dnia 13.03.2020 r. od godz. 11:00 do godz. 18:00 przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h,w porywach do 80 km/h z południowego-zachodu i zachodu. Dotyczy powiatów: białogardzki, choszczeński, drawski, goleniowski, gryfiński, łobeski, myśliborski, policki,pyrzycki, stargardzki, Szczecin, szczecinecki, świdwiński i wałecki. Zachowajcie ostrożność.

czytaj więcej »

Komunikat Burmistrza gminy Trzcińsko-Zdrój po posiedzeniu sztabu Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z dnia 12 marca 2020 r.

dodano: 2020-03-12 16:58:24

 

Komunikat Burmistrza gminy Trzcińsko-Zdrój po posiedzenie sztabu gminnego zespołu zarządzania kryzysowego.

Gmina Trzcińsko-Zdrój, podobnie jak 2,5 tysiąca innych samorządów, stoi przed wyzwaniami związanymi z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej spowodowanej wirusem COVID -19. Pragnę poinformować Państwa i uspokoić, że w chwili obecnej na terenie naszej Gminy oraz gmin ościennych nie zanotowano żadnego przypadku podejrzenia zarażenia koronawirusem. Sytuacja, w której się znajdujemy, stanowi poważne wyzwanie dla wszystkich służb i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców naszej gminy. Na terenie Gminy Trzcińsko-Zdrój na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiologiczną oraz pozostajemy w stałym kontakcie z właściwymi służbami mundurowymi, sanitarnymi i sztabami kryzysowymi na różnych szczeblach, pozostając w pełnej gotowości i dyspozycyjności. Działamy na zasadach kryzysowych i jesteśmy także do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.

czytaj więcej »

Zajęcia w szkołach i przedszkolach od poniedziałku odwołane

dodano: 2020-03-11 11:42:20

 

Na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski. Zawiesza się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych (publicznych i niepublicznych), z wyjątkiem:

 • poradni psychologiczno-pedagogicznych;
 • specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych;
 • młodzieżowych ośrodków wychowawczych, młodzieżowych ośrodków socjoterapii, specjalnych ośrodków wychowawczych, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych;
 • przedszkoli i szkół w podmiotach leczniczych i jednostkach pomocy społecznej;
 •  szkół w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich;
 • szkół przy zakładach karnych i aresztach śledczych.

czytaj więcej »

Jak skutecznie dezynfekować ręce

dodano: 2020-03-11 11:14:51

 

W ostatnich kilku tygodniach w krajach europejskich i na całym świecie (aktualna lista krajów dostępna na stronach: www.who.int, www.ecdc.europa.eu, www.gis.gov.pl), wystąpiły zachorowania z objawami: gorączki, kaszlu, duszności i problemów z oddychaniem. Jeśli byłeś w tych krajach w ciągu ostatnich 14 dni, w przypadku zaobserwowania u siebie ww. objawów bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoś się do oddziału zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego. Niezbędne jest przestrzeganie zasad higieny w tym: częste mycie rąk wodą z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości, np. podczas podróży, ich dezynfekcja środkiem na bazie alkoholu.

czytaj więcej »

MECZE RUNDY WIOSENNEJ PIŁKARSKIEJ „A” KLASY NA STADIONIE W TRZCIŃSKU-ZDROJU

dodano: 2020-03-11 10:10:12

 

MECZE RUNDY WIOSENNEJ PIŁKARSKIEJ „A” KLASY NA STADIONIE W TRZCIŃSKU-ZDROJU:

 • 21.03.2020 r. godz. 15.00 MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój –„Zieloni” Zielin
 • 18.04.2020 r. godz. 16.00 MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój – „Mieszko” Mieszkowice
 • 2.05.2020 r. godz. 16.00 MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój – „Chrobry” Lisie Pole
 • 16.05.2020 r. godz. 17.00 MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój – „Witniczanka” Witnica
 • 30.05.2020 r. godz. 17.00 MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój - "KLUKS" Krzywin
 • 13.06.2020 r. godz. 17.00 MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój – „Rurzyca” Nawodna

czytaj więcej »

Szkolenie dla rolników

dodano: 2020-03-11 09:28:30

 

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach PZDR Gryfino z/s w Baniach zaprasza na szkolenie: „Wsparcie realizacji ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie, w szczególności poprzez upowszechnianie wiedzy na temat pozytywnej roli wapnowania w procesie produkcji roślinnej” oraz „Upowszechnianie dobrych praktyk rolniczych mających na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniami azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych, programu azotanowego oraz wymagań ramowej dyrektywy wodnej”. Wykładowcy Andrzej Konik,Stacja Chemiczno-Rolnicza w Szczecinie,Sławomir Dunowski PIORIN Gryfino, które odbędzie się 12 marca 2020 roku o godzinie 10:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzcińsku-Zdroju, ul. Cmentarna 12. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej »

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

dodano: 2020-03-11 09:00:17

 

Z okazji Dnia Sołtysa składamy Wszystkim Paniom i Panom Sołtysom najserdeczniejsze podziękowania za podejmowany codzienny trud pracy na rzecz społeczności lokalnych. Życzymy dużo zdrowia, radości, sukcesów i satysfakcji z pełnionej funkcji oraz życzliwości i pomocy mieszkańców Państwa miejscowości.

LIST PREZYDENTA RP DO SOŁTYSÓW

czytaj więcej »

Dyżur psychologa

dodano: 2020-03-10 15:10:48

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzcińsku – Zdroju informuje, że w Placówce Wsparcia Dziennego przy ul. Młyńskiej 4 w terminach : 6 i 27 marca, 10 i 24 kwietnia,15 i 22 maja; 5 i 26 czerwca w godzinach od 16.00 – 18.00 pełni dyżur psycholog. Poradnictwo jest bezpłatne. Zapraszamy do korzystania ze wsparcia specjalisty.

czytaj więcej »

Służby będą badać pasażerów przyjeżdżających do Polski z zagranicy

dodano: 2020-03-09 15:35:57

 

Pasażerowie przyjeżdżający do Polski autokarami i busami z Niemiec i Czech będą poddawani kontroli sanitarnej w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa wywołującego chorobę COVID-19. Dziś (9 marca 2020 r.) utworzonych zostanie pięć punktów kontroli sanitarnej na zachodniej granicy Polski – znajdą się one w miejscowościach: Kołbaskowo, Olszyna, Jędrzychowice, Gorzyczki i Świecko. Punkty kontroli sanitarnej będą prowadzić funkcjonariusze Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Krajowej Administracji Skarbowej i Inspekcji Transportu Drogowego. Na czas działań funkcjonariuszy, w porozumieniu z zarządcami dróg, zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu – tak, jak przy tymczasowej kontroli, zostanie on spowolniony i zwężony w miejscach kontroli.

czytaj więcej »

Spotkania sprawozdawcze u strażaków.

dodano: 2020-03-09 15:07:44

 

Luty i marzec to czas organizacji corocznych spotkań sprawozdawczych w gminnych jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Na terenie naszej gminy funkcjonuje siedem jednostek OSP, zrzeszających pełnoletnich druhów i druhny, jak i również młodzież w ramach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Swoje jednostki strażackie posiadają następujące miejscowości naszej gminy: Gogolice, Stołeczna, Rosnowo, Piaseczno, Strzeszów, Góralice i Trzcińsko – Zdrój. Jedynie dwie miejscowości mogą się poszczycić posiadaniem w swoich szeregach MDP – tj. Strzeszów i Trzcińsko – Zdrój.

czytaj więcej »

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów

dodano: 2020-03-09 15:02:23

 

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Jeżeli to możliwe, należy ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych i poprosić bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

czytaj więcej »

Szkolenie dla rolników

dodano: 2020-03-09 10:23:06

 

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach PZDR Gryfino zs. w Baniach zaprasza 25 marca 2020 r. od godz. 10:00 do sali konferencyjno- widowiskowej Geoparku w Moryniu na szkolenia: „Systemy wsparcia bezpośredniego gospodarstw rolnych” oraz „BHP”.

czytaj więcej »

Dzień Kobiet w stylu francuskim (GALERIA)

dodano: 2020-03-07 21:05:18

 

W sobotę 7 marca z okazji dnia kobiet w sali Trzcińskiego Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert w wykonaniu francuskiej aktorki i szansonistki Klary Gmiter. Starannie wybrane przez Klarę utwory w autorskim programie "Klara spotyka Edith i przyjaciół" wpasowały się idealnie w ten wieczór. Wspólnie z Klarą przenieśliśmy się do Francji spacerowaliśmy po placu Pigalle, zajrzeliśmy do Moulin Rouge i "wypiliśmy kawę" na Montmartre. W programie poświęconym Edith Piaf można było usłyszeć utwory takich artystów jak: Barbara, Jacques Brel, Charles Aznavour, Serge Lama czy Yves Montand. Podczas koncertu był również czas na rozmowy, pachnącą kawę, słodki poczęstunek oraz degustację win z winnicy Turnau w Baniewicach. W tym szczególnym dniu na ręce Pań skierowano wiele ciepłych słów. Nie zabrakło także życzeń i kwiatów. Dyrektor Trzcińskiego Centrum Kultury dziękuje wszystkim, którzy przybyli na koncert a szczególnie podziękowanie kieruje do państwa Turnau.

czytaj więcej »

Dane adresowe

Urząd Miejski Trzcińsko
ul. Rynek 15
74-510 Trzcińsko - Zdrój

tel. 91 41 48 001
fax 91 41 48 103
e-mail: um@trzcinsko-zdroj.pl

Ważne informacje

NIP: 858-17-31-665
REGON: 811684835
konto: 02 9370 1020 0400 0130 2004 0008

Godziny pracy

Urząd Miasta jest czynny
poniedziałek - czwartek w godzinach 7.30 - 15.30
piątek w godzinach 7.00 - 15.00